Balık / Bitki Akvaryum videolarınızın imzanızla yayınlanmasını istiyorsanız videonuzun facebook linkini iletmeniz yeterlidir.

 • Full Red Lepistes Hakkında Bilgi / The Information About Full Red Guppies

  FULL RED LEPİSTES HAKKINDA BİLGİ RREA Full Red Lepistes  Açılımı Real Red Eyes Albino yani gerçek kırmızı gözlü albinodur.

 • Koi Lepistes Hakkında Bilgi

  ÖZEL TÜR KOİ LEPİSTES HAKKINDA BİLGİ Latince Adı: Poecilia reticulata  ( co lepistes = kio lepsites  )

 • İthal Lepistes Hakkında Bilgi / The Information About Imported Guppies

  LEPİSTES HAKKINDA BİLGİ Lepistes balığı dünyada akvaryum ticareti amacıyla en çok satılan balık türlerinden biridir. Poeciliidae cinsi bir balık türü olan Lepistes balığı, günümüzde evinde akvaryum bulunan birçok kişinin ilk tercihlerindendir.

 • Aquarium Guppy Fish / Lepistes Akvaryumu

  Akvaryum lepistesleri çok popüler balıklardır. Popüler olmalarının en büyük sebebi biyolojik yüklerinin yani oluşturdukları atıkların çok az olması ve bu sebeple küçük hacimli akvaryumlarda beslenebilmeleridir.

 • CO2 siz Bitki Akvaryumu Kurulumu

  CO2 siz Bitki Akvaryumu Kurulumu Kafalı Yunus akvaryumumu karşıma aldım ve yazmaya başladım. Baskın erkek yunus şuan dişinin birini kovalamakla meşgul. Kafalı yunus gibi meraklı, görkemli bir balıktan geçip bitki akvaryumu ve özel tür lepistes besleme sevdasına ilk girişimiz belki de cesaretlendirmesi için bu yazı ile olacak.

 • Kafalı Yunus Balığı – Ankara Yunusu

  Yunus ciklet balıkları protein ağırlıklı beslenen bir tür ve su standartları normal ciklet (chicled) balıkları standardında ayarlanabilmektedir (ph vb.) Dişileri de erkekleri gibi hörgüç sahibi ( kafa ) olabilirler ve kaliteli besinin bu noktada etkileri büyük olmakla birlikte tavsiyem; Artemia, kan kurdu, toprak solucanı vb. canlılar ile beslemek ya da kaliteli kuru yem ve özel […]