Balık / Bitki Akvaryum videolarınızın imzanızla yayınlanmasını istiyorsanız videonuzun facebook linkini iletmeniz yeterlidir.

Prev 1 of 10 Next
Prev 1 of 10 Next
 • Mavi Prenses Hakkında Bilgiler

  Mavi Prenses Hakkında Bilgiler Bilimsel ismi: Pseudotropheus socolofi Doğal yaşam alanı: Malawi Gölü Sıcaklık: 24 ile 28 santigrat derece arası Boyu:Erkek mavi prensesler en fazla 12 santimetre, dişi mavi prensesler en fazla 10 santimetre boya ulaşır. Mavi Prenses Beslenme: Hepçil bir balıktır. Hemen her yemi yiyebilir. Ancak diyetinin büyük bir bölümünü spirulina pulları ve haşlanmış ıspanak […]

 • Tropheus Balıklarda Bloat Hastalığı ve Tedavisi

  Tropheus Balıklarda Bloat Hastalığı ve Tedavisi Bloat hastalığı ile ilgili faydalı olacağını düşündüğüm alıntı bir metindir.

 • Neon Tetra Balığı Hakkında Bilgi

  AMERİKAN TETRA BALIĞI HAKKINDA BİLGİ Bilimsel ismi: Paracheirodon innesi Doğal yaşam alanı: Kolombiya, Peru ve Brezilya’daki dereler Akvaryum hacmi: 6 tane neon tetra için minimum 40 litrelik akvaryuma ihtiyaç vardır.

 • Sarı Prenses Hakkında Bilgiler

  SARI PRENSES HAKKINDA BİLGİ Labidochromis caeruleus dünyada “Electric Yellow” olarak bilinir. Ülkemizde ise Sarı Prenses olarak adlandırılmıştır.

 • Full Red Lepistes Hakkında Bilgi / The Information About Full Red Guppies

  FULL RED LEPİSTES HAKKINDA BİLGİ RREA Full Red Lepistes  Açılımı Real Red Eyes Albino yani gerçek kırmızı gözlü albinodur.

 • Koi Lepistes Hakkında Bilgi

  ÖZEL TÜR KOİ LEPİSTES HAKKINDA BİLGİ Latince Adı: Poecilia reticulata  ( co lepistes = kio lepsites  )