spot_img
10.4 C
İstanbul
spot_img
Ana SayfaDigital MarketingAmerikada ki Bayiniz ile Aynı Odada Toplantı İmkanı: VR, AR Teknolojisi

Amerikada ki Bayiniz ile Aynı Odada Toplantı İmkanı: VR, AR Teknolojisi

Spatial VR ile Uzaktan Aynı Odada Toplantı

Uzaktan çalışan ekipleri aynı ortamda buluşturma amacı ile kurgulanmış olan Spatial platformu, arttırılmış gerçeklik ( augmented reality ) teknolojisini farklı bir yorumlama ile iş dünyasının kullanımına sunmayı başarmış…

Anand Agarawala ve Jinha Lee tarafından kurgulanan Spatial.is platformu, Samsung Next, Mark Pincus gibi firmalardan destek almayı başararak 2016 yılında kurulmuştur.

Okyanuslar ötesinde bulunan müşteriniz ile face to face toplantılarınızı aynı oda içerisinde yapabileceksiniz. Birlikte aynı odada bulunan masada ki laptoptan ortak proje yapabileceksiniz. Aynı tahtaya notlar alabilecek ve aynı kalem ile yazılar yazabileceksiniz. Platform tek bir arttırılmış gerçeklik cihazına bağlı olmamakla birlikte; Hololens, MagicLeap, Bilgisayar ya da Akıllı Telefon yardımı ile kullanılabilmektedir.

Toplantılarınız sistemde kayıt altına alınıyor ve toplantılarınıza farklı günlerde isterseniz kaldığınız yerden devam edebiliyor ya da yeni bir oda açarak yeni toplantılar organize edebiliyorsunuz.

[bs_notification type=”warning”]Warning! Bu sitedeki herhangi bir yazı, resim, makale, haber tamamen Business.Blog by sametsahin.com.tr ‘ ye aittir. İstediğiniz zaman www.sametsahin.com.tr bağlantısını kaynak göstermek şartı ile copy+paste yapabilirsiniz[/bs_notification]

spot_img

latest articles

explore more

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
Follow by Email2k
INSTAGRAM