Home Branding Bartme 2. El Kitap Dergi Takas Platformu

Bartme 2. El Kitap Dergi Takas Platformu

1
bartme_kitap-takas

Bartme 2. el kitap dergi takas platformu, kitap ve dergi vb. mecmuaların takas yöntemi ile el değiştirmesini ve bu emtiaların daha faydalı bir şekilde kullanılabilmesini hedeflemiştir. Bu tarz uygulamaların kitap satış rakamlarını olumlu-olumsuz etkileyeceğinden şüphem yok. Tabi ki güzel olan yanı bir kitabın onlarca, yüzlerce insanın istifadesine sunulmasıdır. İthal olan kitaplarda daha fazla barty tanımlanması ise stratejik bir adım olabilir. Barty diyorsun fakat nedir bu barty diyenleriniz olacaktır.

Barty Nedir?

Platforma yüklediğiniz her kitapta size tanımlanan sanal paradır. Bu para sadece takaslarda kullanılabilir. Paranız yoksa kitap edinemiyorsunuz. Güzel bir uygulama ve paylaşmayı teşvik eden bir yapıya sahip.

Android ve Ios Kullanımına Açık

Bartme uygulamasını Android ve Ios tabanlı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Ücretsizdir. Uygulamanın filtreleme özelliği mevcut. Lokasyon, kitap türü vb. filtremeler sonucu size en uygun kitaba ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Roman, masal, tarih, edebiyat vb. istediğiniz türde kitabı bartme uygulaması sayesinde edinebilirsiniz.

Kitap Yüklemek Zorunda Değilsiniz

Uygulamanın amaçlarından biri de kar elde etmek. Zira TL yükleyerek sanal para barty edinebilir ve istediğiniz kitabı alabilirsiniz.

Kitap Önerisi; Hayati İnanç’ın Vasiyet Ettiği Kitaplar

Yerli Yazılım

Bartme yerli bir girişim olup, Türkiye İş bankasının düzenlediği Workup organizasyonunun 6. sında seçilen girişimlerden birisidir ve Semih Kılıçgedik tarafından kurulmuştur.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Enjoy this blog? Please spread the word :)

2k
Exit mobile version