spot_img
10.7 C
İstanbul
spot_img
Ana SayfaGenelCanias ERP 604 Arayüz Temaları 2019

Canias ERP 604 Arayüz Temaları 2019

Canias ERP 604 versiyonuna ait 2019 temaları nı sunmadan önce yerli yazılım ile ilgili genel bilgiler;

IAS Yazılım Geliştirme ve Servis A.Ş. tarafından, 1989 yılında kurulan ve şirketlerin kullanımına sunulan kurumsal kaynak planlama yazılımı Canias ERP yerli bir sermayedir.

Kelime anlamı olarak canias, kurucusu olan Hakan Karabiber’in oğlunun adı olan CAN dan esinlenerek türetilmiş fakat daha sonraları global pazarda yer edinebilmek ve klasiklikten uzaklaşmak adına Canias’ın açılımı “collaborative application network by ias” olarak sektöre tekrar lanse edilmiştir.

 

Global Pazarda ki Yeri

31 ülkede 16 dil ile hizmet sunan Canias ERP nin 1000 den fazla müşterisi ve 30binden fazla kullanıcısı bulunmaktadır. Almanya, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan, Kore, İsviçre’de ofisleri bulunan Canias ERP şu ülkelerde hizmetlerini sürdürmektedir; Almanya, Türkiye, İrlanda, Malta, Fransa, Avusturya, Polonya, Meksika, ABD, Çin, Romanya, Çek Cumhuriyeti, İngiltere, Tayland, Birleşik Arap Emirlikleri, Hollanda, Bosna Hersek, Macaristan, Yemen, Suriye, Kazakistan, Litvanya, Arnavutluk, Azerbaycan, İsveç, Yeni Zelanda, Hindistan, Rusya, Güney Kore, Güney Afrika, İsviçre.

 

Dil Seçenekleri

Almanca, Türkçe, İngilizce, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca, Arapça, Lehçe, Çince, Danca, Farsça, Litvanca, Arnavutça, Rusça, Portekizce, Korece

 

Canias 2019 Tema Önerisi

Gold LYL teması favorilerim arasında, tavsiye ederim.

spot_img

latest articles

explore more

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
Follow by Email2k
INSTAGRAM