spot_img
9.4 C
İstanbul
spot_img
Ana SayfaGenelCanias Erp Javaws.exe Hatası Sorunu (Çözüldü)

Canias Erp Javaws.exe Hatası Sorunu (Çözüldü)

Canias Erp Javaws.exe Hatası Sorunu (Çözüldü)

“Bu kısayolun başvurduğu “javaws.exe” öğesi değiştirilmiş veya taşınmış, bu yüzden bu kısayol artık doğru çalışmayacak.” hatası alıyorsanız bunun çözümünü şu şekilde gerçekleştireceksiniz.

canias_kısayol_hatası

Hata veren kısayolu sağ tıkla >> Özellikler >> Kısayol Sekmesi >> Hedef bölümünde şu şekilde bir yol bulunmakta; “C:\Program Files (x86)\Common Files\Oracle\Java\javapath\javaws.exe” -localfile -J-Djnlp.application.href=http://85.105.173.193:8099/caniasout.jnlp “C:\Users\samet\AppData\LocalLow\Sun\Java\Deployment\cache\6.0\24\6425df98-77025021”

bu yolun kırmızı olarak işaretlediğim kısmının doğru olduğundan emin olun.

İlginç bir şekilde dün çalışan Canias uzaktan uygulamam bugün çalışmıyordu. Ve kırmızı işaretlediğim yolun kendiliğinden çok alakasız bir yol olarak tanım aldığına şahit oldum. Canias ile ilgili javanın olduğu yol ile hatalı kısmı güncelleyince uygulamaya girebildim ve kullanmaya devam edebildim.

Canias ERP ile ilgili gelen sorularınızı fırsat buldukça yanıtlamaya çalışıyorum. Mail olarak atmaya devam edebilir ya da yorum yapabilirsiniz. Sosyal medyadan aldığım mesajları çok takip edemiyorum fakat maillerim ve yorumları periyodik olarak fırsat buldukça takip etmekteyim.

Canias ERP Arayüzlerini şuradan inceleyebilirsiniz, TIKLAYINIZ

spot_img

latest articles

explore more

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
Follow by Email2k
INSTAGRAM