spot_img
11.7 C
İstanbul
spot_img
Ana SayfaGenelFlowCV.io Ücretsiz CV Hazırlama Sitesi

FlowCV.io Ücretsiz CV Hazırlama Sitesi

Arkadaşlar sizler için incelediğim flowCV.io web sitesi ile ilgili detayların yer aldığı bu yazımda merak ettiğiniz konuları yorum kısmında sorabilirsiz.

Web site üç bölümden oluşmaktadır. Birincisi Content bölümü. Bu bölümde özgeçmişiniz ile ilgili tüm detayları vereceksiniz. Kişisel bilgileriniz, tecrübeleriniz, yetenekleriniz vb. tüm bilgileri girebileceğiniz bu alanda hiçbir girdi alanını doldurmak zorunda değilsiniz. Kariyer.net’de olduğu gibi zorunlu alanlar bulunmamaktadır. Referanslarınızdan teyit alma gibi bir sistem bulunmamaktadır. Daha esnek yapısı olan bu bölümde işe giriş ve çıkış tarihlerinizi yalnızca sene olarak verebileceğiniz gibi, ay/sene, gün/ay/sene formatlarında da takipçilerinize sunabilirsiniz.

flowcv_sametşahin

İkinci bölüm ise Design bölümüdür. Bu bölümde özgeçmişinizin tasarımı ile ilgili özellikleri güncelleyebilirsiniz. Yazı punta, kalınlık, yerleşim, iconlar vb. özellikleri ayarlayabileceğiniz bu bölümünde kullanımı çok pratik fakat beklediğiniz kadar esnek olmayabilir.

Arayüzün üçüncü bölümü Check bölümüdür. Bu bölümde özgeçmişinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabileceğiniz iconlar bulunmakta ve sistem size ayrıca özel bir link vermektedir. Bu linki web sitenizde, sosyal medya profillerinizde kullanabilirsiniz. Bu linke tıklayarak insanlar özgeçmişiniz ile ilgili yorumlarda bulunabilir.

Örneğin; Samet Sahin Resume Via

Yorumlarım;

Bahsetmiş olduğum özgeçmiş / resume via / CV hazırlama web sitesi flowcv.io ile hızlı bir şekilde özgeçmiş oluşturabilirsiniz.

Kariyer.net’ de hazırlanmış bir özgeçmişten tek farkı kariyer.net’de hazırlananlar gibi reklam, kurumsal renk vb. içermemektedir, ve özel hazırlanmış bir CV görüntüsündedir.

Ben daha da çok grafiklerin, videoların kullanıldığı özgeçmişleri daha çok seviyorum. Beklediğimden daha az dijital görüntüye sahip.

Kişisel bilgilerde yer alan iconlar hoş duruyor, yani bu durumun daha master hali genele yayılabilirdi.

[bs_notification type=”warning”]Warning! Bu sitedeki herhangi bir yazı, resim, makale, haber tamamen Business.Blog by sametsahin.com.tr ‘ ye aittir. İstediğiniz zaman www.sametsahin.com.tr bağlantısını kaynak göstermek şartı ile copy+paste yapabilirsiniz[/bs_notification]

spot_img

latest articles

explore more

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
Follow by Email2k
INSTAGRAM