spot_img
11.7 C
İstanbul
spot_img
Ana SayfaGenelLed Aydınlatıcılarla Kayak Şovu

Led Aydınlatıcılarla Kayak Şovu

reklam_ledlerle_kayak_show

Benzersiz bir deneyime var mısınız? Philips ve Atomic Ski işbirliğinde tasarlanan kıyafetler yardımıyla artık bu mümkün.

Birçoğumuz kayak yapmaya bayılır, daha önceden bu deneyimi yaşamamış olanlar ise izlerken bile keyif alırlar bu spordan. Philips ve Atomic Ski şirketleri ise bu sporu daha ilginç hale getirmeyi başardılar. Nasıl mı? Tabi bu fikir ilk kimin aklından çıktı bunu bilemiyoruz ancak kim düşünmüşse çok iyi yapmış! İşte karşınızda led aydınlatıcı kıyafetler!

reklam_ledlerle_kayak

Peki bu kıyafetin özelliği nedir? Kıyafetin hemen hemen her noktasına entegre edilmiş led aydınlatıcılar gecenin karanlığında sizi bir ışık topuna dönüştürüyor. Yaklaşık 7000 led aydınlatıcı bu görevi üstlenmiş durumda. 7000 led aydınlatıcı yaklaşık 8 adet 4000 watt gücünde aydınlatıcı kadar güç harcamakta. Burada kullanılan led teknolojisinin altyapısı Philips tarafından sağlanmakta.

philips_afterglow_reklam_ledlerle_kayak_show

Philips ve Atomic Ski şirketlerinin ilgiyi üzerlerine çektikleri söylenebilir. Bu 2 şirket bu projeyle bir taşla 2 kuş vurmuş oluyorlar. Philips yeni modeli çıkacak LED televizyonlarının arka plan aydınlatmasında kullanılacak olan ”Philips Ambilight” teknolojisini piyasaya bu şekilde tanıtmayı seçti. Bunu yaparken de kayak giysi üreticilerinden Atomic Ski ile işbirliği yaptı. Bu tanıtımla beraber insanların kayağa olan ilgisinin artacağı aşikar. Bu durum pek tabii ki giysi üreticisi şirketin işine yarıyor. Yani her iki şirket için de kazan-kazan durumu sözkonusu. Spora olan katkıları da cabası.

philips_afterglow_reklam_ledlerle_kayak

Kaynak: http://theinspirationroom.com

[bs_notification type=”warning”]Warning! Bu sitedeki herhangi bir yazı, resim, makale, haber tamamen Business.Blog by sametsahin.com.tr ‘ ye aittir. İstediğiniz zaman www.sametsahin.com.tr bağlantısını kaynak göstermek şartı ile copy+paste yapabilirsiniz[/bs_notification]

spot_img

latest articles

explore more

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
Follow by Email2k
INSTAGRAM