Mesajınız gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Contact form 7 hatasının kesin çözümünü yazacağım arkadaşlar.

Contact form 7 eklentisini indirdim kurdum ve gerekli ayarlamaları yaptım. Bunun Easy WP SMTP eklentisini de kurdum ve onunla ilgili de ayarları yaptım, ayarlar için linke tıklayınız: https://www.sametsahin.com.tr/contact-form-7-eklentisi-gmail-ayarlari/

Birkaç deneme yaptım ve problemsiz çalışan formlarım spam mesajlarının önüne geçmek için recapTCHA entegre ettikten sonra da problemsiz çalıştı fakat neden bir süre sonra çalışmamaya başladı ve Mesajınız gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. hatası almaya başladım.

Aslında ben birden bire kendiliğinden problem olmaya başladığını zannetmiştim işin aslı farklıydı. Contact form eklentisinin içindeki recaptcha uygulamasını çalıştırmıştım ve ondan verim alamayınca ekstra birde Advanced noCaptcha & invisible Captcha eklentisini yüklemiştim. İşte sorun buradan itibaren başlamıştı. Hosting firması ile görüştüm, internette çözüm diye yazılan bir çok php müdahalelerini yaptım fakat düzelme olmadı.

Mesajınız gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Contact form 7 Kesin Çözümü

Sorunun çözümünü fark edince contact form içerisinde yer alan recaptcha uygulamasını pasif ettim. Ve Mesajınız gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Contact form 7 hatasını bir daha almadım, sorun çözüldü.

contact_form_mesaj_hatası

Please follow and like us:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here