Stone Tech Machinery Afyon Fuarı 2016

Stone Tech Machinery Afyon Fuarı 2016
- Advertisement -4-

#StoneTechMachinery Fuarı bu sene 1-4 Eylül tarihlerinlerinde düzenlenecek. Fuar, doğaltaş ve doğaltaş teknolojileri üreticilerininin ürünlerini sergileyebilecekleri bir organizasyon. 3. sü düzenlenecek olan Afyon Fuarında el sanatlarına dair ürünler de sergilenmekte ve bu özelliği fuarı konseptine uygun olarak daha da naturalleştiriyor. İlin sektöre yaptığı hizmetlerden dolayı esasında gelecek vaad eden bir fuar StoneTechMachinery. Özellikle afyonlu doğaltaş üreticilerinin destekte cimri davranmaması gerekli olan bir organizasyon. Afyonlu iş adamları tüm doğaltaş ürünlerini bu fuarda sergilemeliler ve nasıl ki diğer fuarlara butik çalışmalar yaparak sergilemek için birbirleriyle yarış içerisine giriyorlarsa aynı heyecanı kendi memleketlerinde ki bu organizasyon için de göstermemeliler.

Açık alanı bol ve kapalı alan olarak büyükçe bir holü bulunan fuar alanı, esasında bu fuarı açık hava fuarı konseptinde size sunuyor. Yeşilliklerin içerisinde ufak bir ormanı andıran ortamıyla fuar güneşin etkisini bir nebzede olsa hafifletiyor.

Tavsiyeler;

Öğrencilerin katılımları sağlanmalı: Maden, makine, el sanatları noktasında zengin olan bu fuardan öğrenciler de istifade edebilmeli ve bunun için uygun şartlar sağlanmalı. Şehir merkezinden fuar alanına ücretsiz ringler kaldırılabilir, öğrencilerin olduğu bölgelerden ücretsiz ringler organize edilebilir. Bu noktada üniversiler ile de iletişim sağlanabilir, belediyelerden de destek istenebilir.

- Advertisement -3-

Büyük bir restaurant fuar alanına konuşlandırılmalı: Yeme-içme olmazsa olmazı bu tür organizasyonların. Fuar alanına bu şekilde katılacak yeme-içme hizmeti verecek firma milli bir duruşla bu işi sahiplenmeli. Bu fırsat ile afyonun lezzetleri ön planada çıkarılabilir.

Kurumsal yol işaretleri kullanılmalı: Fuar organizasyonunun yapılacağı bölgeyi işaret eden levhalar, flamalar, afişler caddelere konumlandırılmalıdır.

Güvenlik: Her ihtimale karşı sağlık personeli bölgede hazır bulundurulmalı ve giriş çıkışlar kontrol altında olmalıdır.

Kızılay kan bağışı: Kızılay il yönetimi ile irtibata geçilerek kan bağış noktası fuar boyunca fuar alanında hazır bekletilmeli. Böyle bir imkan olursa bağış yapacak çok vatandaş olacaktır, ben açılışı yapabilirim. En güzel hizmet bu olacaktır ve farkındalık oluşturacaktır.

Sosyal medyada reklam verilmeli: Sosyal medya platformları kullanılarak örneğin facebook bunlardan en iyisi, fuar ile ilgili reklamlar verilmeli. Reklam hedef kitlesi olarak tüm mermer, doğaltaş ilgilileri seçilebilir ve büyük faydası olacaktır.

Toksel Makina

Toksel Makina olarak doğaltaş teknolojileri konularında ülkemize ve tüm dünyaya hizmet vermekteyiz. Bu işi biliyoruz ve iyi yapıyoruz. Bu noktada tevazu göstermenin anlamı yok. Blok ebatlama, plaka cila ve plaka ebatlama, boy serbest dar ürünlerin ebatlanması ve mozaik / dekorasyon üretimi noktalarında teknoloji üretimi yapmaktayız. Toksel Makina olarak biz bu fuara katılım sağlayacağız. Afyonun böyle bir değere sahip olması gerektiğini, Afyonun bu hizmetlerle bir marka olması gerektiğini düşünüyoruz, istiyoruz ve destekliyoruz.

www.toksel.com

+90 444 9 865

Konaklama;

Afyon termal tesisler noktasında zengin bir ilimiz. Bu sebeple güzel otelleri de bünyesinde barındırıyor. Fakat otel tercihinizi yapma hususunda altını çizmekte fayda görüyorum acele ediniz.

Kalacağınız odayı önceden rezerv etmenizde fayda var, zira fuar zamanı boş oda bulamama problemi yaşayabilirisiniz. Otelleri, kahvaltılarında kaymak sunumu noktasında çok cömertler, nitekim afyonu afyon yapan kaymağı, değil mi!

Fuar iletişim bilgileri;

Fuar Resmi Web: http://machineryfair.com/

[bs_notification type=”warning”]Warning! Bu sitedeki herhangi bir yazı, resim, makale, haber tamamen Business.Blog by sametsahin.com.tr ‘ ye aittir. İstediğiniz zaman www.sametsahin.com.tr bağlantısını kaynak göstermek şartı ile copy+paste yapabilirsiniz[/bs_notification]

Share

All countries
243,221,617
Total confirmed cases
Updated on 21 October 2021 23:06
Italy
4,729,678
Total confirmed cases
Updated on 21 October 2021 23:06
Spain
4,995,176
Total confirmed cases
Updated on 21 October 2021 23:06
Iran
5,833,525
Total confirmed cases
Updated on 21 October 2021 23:06
Germany
4,446,857
Total confirmed cases
Updated on 21 October 2021 23:06

Latest Updates

Frequently Asked Questions

Related Articles

Great Place to Work Gözünden Tümaş Mermer

Great Place to Work Gözünden Tümaş Mermer 10 seneden beri doğal taş sektöründe global alanda...

Casper Laptop ve Telefon Modelleri

Casper Telefon Modelleri / Casper Cell Phone Models CASPER VIA X20-PREMIUM BLUE CPU: MediaTek Helio P70...

Netflix Film Önerisi: Alpha

Biliyorsunuz izlemediğim filmi önermiyorum. Eğer öneriyorsam da en azından myimdb puanım 6/10 nın üzerindedir....

Rüstem Çetinkaya, Efendioğlu ve Çeviklerin Desteğini Aldı

Rüstem Çetinkaya İMİB Başkan Adayı Sektörde takip ettiğim isimlerden biridir Rüstem Çetinkaya. Tarzı, imajı ve...

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
Follow by Email2k
INSTAGRAM