spot_img
10.7 C
İstanbul
spot_img
Ana SayfaGenelWhy Calacatta Marble Is So Expensive / Calacatta Mermeri Neden Pahalı

Why Calacatta Marble Is So Expensive / Calacatta Mermeri Neden Pahalı

Why Calacatta Marble Is So Expensive / Calacatta Mermeri Neden Pahalı

Yazının başlığını Why Mugla White Marble Is So Expensive olarak o kadar çok yazmak isterdim ki…Sebebini yazının sonuna geldiğinde öğreneceksin.

İtalyanların tekstil, makine, mermer gibi konularda iyi olduklarını biliyoruz. İyi olmalarının nedeni olarak ürünlerini çok iyi prezente ettiklerini de biliyoruz. Benim gibi birçok sektördaşım geçen zamanda sürekli italyanların ürün sunumunda başarılı olduklarını ifade etmiştir. Daha samimi ifade etmek gerekir ki birçok mermer ve makine üreticimizin bu konu açıldığında iç çektiğine çok çok şahit oldum.

Why Calacatta Marble Is So Expensive?

İtalya’dan çıkarılan bir çeşit mermerin hikayesini izledim. Hikayenin adı çok ilginç: Why Calacatta Marble is So Expensive – Calacatta Mermer Neden Çok Pahalı!

Biraz düşünelim ve yorumlayalım. İtalyanlar Türkiye’de ki mermer ocaklarında yapılan sıradan prosesleri videoda anlatmışlar ve sunmuşlar. Nihai tüketici, son kullanıcıyı hedef alan video size şunu empoze ediyor: Paran varsa Calacatta mermeri kullanmalısın. Ve devam ediyor…Ne emekler sonucu bu mermer senin mutfağını süslüyor sen biliyor musun! Bir montörün birkaç saatte gelip mutfak tezgahına Calacatta Mermerini yerleştirmesinden ibaret bir durum değil bu! İşin kaynağında organize bir iş var ve bu iş bir uzmanlık gerektiriyor. İnsanlara bu zanaat atalarından kaldı. Zannetmeyin ki dağı peynir gibi doğrayıp sizlerin kullanımına sunuyoruz! Bu iş o kadar kolay değil! Bu işe ruhunu, enerjisini ve aklını koymuş insanları görmemezlikten gelemezsin!

İhracat rakamlarınızı arttırmak istiyorsanız cüretkar olunuz. Bu noktada haddinizi bilmemize gerek yok. Pazarlamanın bu kadar açık ve net yapıldığı bu yüzyılda ne kadar avantajlı fiyatlara sahip olduğumuzun müşteri için hiç önemi yok. Ürünü konuşturmalı ve işi hikayeleştirmeliyiz. Bu tüm alanlarımız için bu şekilde. Yalnızca mermer değil. Ayakkabı, tekstil vs. diğer tüm iddalı alanlarımızda ürünümüzü sunarken mütevazilikten yıkılmaya lüzum yok…Video hepimize feyz olsun…

Warning! Bu sitedeki herhangi bir yazı, resim, makale, haber tamamen Business.Blog by sametsahin.com.tr ‘ ye aittir. İstediğiniz zaman www.sametsahin.com.tr bağlantısını kaynak göstermek şartı ile copy+paste yapabilirsiniz

spot_img

latest articles

explore more

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
Follow by Email2k
INSTAGRAM