WordPress Blog Sayfa Slider Uygulaması

- Advertisement -4-

Öncelikle değinmek istediğim konu; sizlerden sıklıkla gelen maillere ortalama her hafta sonu dönmeye gayret ediyorum. Dönemediğim arkadaşlara ve firmalara ise hafta içi akşam saatlerinde dönmekteyim.

Arkadaşlar kendim için ileriye dönük notlar bıraktığım sametsahin.com.tr bloğuma gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederim. Bloğumuz biraz çorba bir blog gelebilir okuyuculara. Her telden koymuşsun abi diyebilirsiniz. Fakat emin olun endüstriyel hususlar, satış ve pazarlama konularında, ihracat-ithalat konularında fayda sağladığını düşündüğüm konulara değiniyorum. Blogda kesinlikle genel bilgilere yer vermiyorum, daha çok spesifik ve başka platformlarda yer almayan bilgilere yer vermeye gayret ediyorum.

Ücretsiz Slider Eklentisi Aramayın!

Bloğunuz için bu yazımda sizlere üç farklı slider eklentisini yazdım. Bu eklentileri ileride kullanmayı düşünebilirim bu sebeple 10-15 eklenti arasından hoşuma gidenleri not aldım ve burada sizlerde wordpress slider eklentilerini paylaşıyorum. Ücretsiz eklenti aramamanızı tavsiye ederim, zamanınızı boşa harcamanızı istemem. Bu verdiğim eklentilerin kısıtlı versiyonları işinizi rahat olarak görecektir fakat daha artı özellikler isterseniz slider ile ilgili o zaman satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Denemenizi Tavsiye Ettiğim Slider Eklentilerinin Linkleri

- Advertisement -3-

http://www.masterslider.com/

Söz konusu slider eklentisi profosyonel bir kullanıma sahip. Denemek için wordpress eklentiler kısmına master slider yazmanız yeterli olacaktır. Fakat SSL sertifikası kullanmıyor olması benden eksi puan almasına neden oldu. Fakat bu slider eklentisi diğerleri gibi 15-20 eklenti içerisinden seçilmiştir.

 

https://www.metaslider.com/ 

Söz konusu slider eklentisi diğer slider eklentileri gibi post feed, image slider, video slider, online stoer, carousel vb. özelliklede slider seçeneklerine sahip bir eklentidir. Denemek için wordpress eklentiler yeni ekle ve akabinde meta slider yazmanız yeterli olacaktır.

 

https://wordpresscarousel.com/ 

Söz konusu slider eklentisi blog içi yazılarınıza thumbnail kullanımnda ve bu görsellerin altına üstüne açıklamalar, efektler ekleyerek farkkındalık oluşturabileceğiniz bir uygulamadır. Artık bu slider eklentisi içinde denemeyi nasıl yapacağınızın tarifini yapmamayım 🙂 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share

All countries
548,935,246
Total confirmed cases
Updated on 27 June 2022 01:00
Italy
18,234,242
Total confirmed cases
Updated on 27 June 2022 01:00
Spain
12,681,820
Total confirmed cases
Updated on 27 June 2022 01:00
Iran
7,236,361
Total confirmed cases
Updated on 27 June 2022 01:00
Germany
27,771,111
Total confirmed cases
Updated on 27 June 2022 01:00

Latest Updates

Frequently Asked Questions

Related Articles

Bergibo İnsan Kaynakları Aracılığıyla Yevmiyeci Personel Bulmak Çok Kolay

Bergibo İnsan Kaynakları Aracılığıyla Yevmiyeci Personel Bulmak Çok Kolay Endüstriyel tecrübeye sahip üretim personelleri, etiketleme...

Mermer Fabrikalarında Arıtma Teknolojileri

Mermer İşletmelerinde Arıtma Teknolojileri Temiz Soğutma Suyu Elde Edilmesi Mermer imalat sanayinin bilindik proseslerinden olan, kullanılan...

Karo Presi Üreten Firmalar

Karo Pres Makinesi Üreten Firmalar Suni ve doğal taş işleme makineleri üreten bir firmada satış...

Doğru Bilinen Yanlış: Kâr Marjı

Müşterilerle konuşurken en sık rastladığım kullanım hatasıdır. Kâr tutarı ve kâr marjı karışıklığı.  Çok kısa...

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
Follow by Email2k
INSTAGRAM