Yat Kiralama Platformu Zizoo

Berlin merkezli yat kiralama platformu zizoo.com web platformu son günler aldığı yaklaşık 8 milyon dolarlık yatırımla gücüne güc kattı.

Sahil bot, catamaran, motor bot, gulet, sürat bot, zodyak tekne seçeneklerine bağlı olarak; İspanya, Yunanistan, İtalya ve Türkiye gibi birçok ülke ve şehir filtreleme özelliği ile, size uygun tarih aralıklarında tekne kiralama hizmeti sunan zizoo.com aracılığı ile eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Bütçenize göre yapacağınız tüm bu seçimleri yaparken düzgün bir zodyak hizmeti satın alabilmeniz için ortalama 100 euro/gün hizmet bedelini karşılamalısınız.

Arkadaş çevreniz, iş çevreniz ile güzel vakit geçirmek için düzenleyeceğiniz organizasyonlar için lüks, ultra lüks tekneler segmentinde ise 150 euro ile 35bin euro arasında değişken fiyatlı geniş bir fiyat yelpazesi göreceksiniz. Milyon dolarlık tekneler ve binlerce dolarlık tekneler ile ilgili seçenekler sunan zizoo.com her segmentten bireyin kullanabileceği bir platform olma özelliğini tabi ki taşımamaktadır. Eğlenceye dayalı bir hizmet sunmasından ötürü, megalığı ile doğru orantılı olan fiyat seçenekleri yurdum insanını biraz hüzünlendirebilir.

Kederlenmeniz için bu yazıyı tabi ki hazırlamadık, maksadımız böyle de bir platformun olduğundan haberdar olmanız. 35bin euro per day yazan hizmetlerden de elbet istifade edeceğiniz günler olacak azmi ile çalışmanıza, mücadelenize devam edin 🙂

Üretmeye devam…

Warning! Bu sitedeki herhangi bir yazı, resim, makale, haber tamamen Business.Blog by sametsahin.com.tr ‘ ye aittir. İstediğiniz zaman www.sametsahin.com.tr bağlantısını kaynak göstermek şartı ile copy+paste yapabilirsiniz
Please follow and like us:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here