spot_img
10.4 C
İstanbul
spot_img
Ana SayfaAmbalaj/PaketlemeEvde Paketleme İşi - Telefon Ekran Koruyucu

Evde Paketleme İşi – Telefon Ekran Koruyucu

Evde Paketleme İşi – Telefon Ekran Koruyucu

Birçok aldığım mesaj sonrası ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen arkadaşlarımız için bu yazıyı yayınlama ihtiyacı doğdu. Evde paketleme işi bu yazıdaki önerimiz olacak. Paketlenen ve mağazalarda satılan bir çok ürün bulunmakta. Biz bugün evde telefon ekran koruyu işinden bahsedeceğiz.

Evde Paketleme İşi

İşin Tanımı: Telefon Ekran Koruyucu Paketleme

Telefon Ekran Koruyucu Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bu işi taşere eden bir çok firma piyasada mevcut fakat bunlardan bazıları ürünlerini garanti etmek adına sizden ödeme taleplerinin olduğunu söylüyorlar. Genelde talep edilen ödemeyi firmalara gönderen vatandaşlar dolandırıldığını çok geçmeden anlıyor. Bu sebeple tavsiyemiz sizden bu tarz ödeme talep eden firmalardan uzak durmanız yönünde olacaktır.

Evden Paketleme İşi Başvuru Linki

Bergibo firmasına evden paketleme işi için başvuruda bulunabilirsiniz. Kendilerinin konu ile ilgili bir blog yazıları mevcut. Yazıya yorum yaparak talepte bulunabilir ya da direk arayabilirsiniz. Buyurun yazının linki, tıklayıp iletişim bilgilerinizi bırakınız (iletişim bilgileriniz yöneticiler tarafından gizlenecek ve görünmeyecektir).

  • İsim soyisim
  • İl-ilçe bilgisi
  • Telefon numarası
  • Evinizde paketleme yapabilecek kişi sayısı 

bu bilgileri yorum kısmına cevaplayıp yazınız.

Evden paketleme işi başvuru için yorum yapmanız gereken link: https://www.bergibo.com/telefon-ekran-koruma-paketleme-hizmeti/  

Evden Paketleme Başvurunuz Kabul Gördükten Sonra

Yukarıda verdiğimiz linke isim-soy isim, il-ilçe bilgisi, telefon numarası, evinizde paketleme yapabilecek kişi sayısı bilgilerini linkteki yazının yorum kısmına bıraktıktan sonra eğer uygun görülürse yetkililer tarafınızla irtibat kuracaklar.

Sizlere paketlenmesi yapılacak ürünleri ulaştıracaklar ve size bir süre verecekler. Bu süre genelde 2-3 günlük bir süre olacak. İşi bu süre zarfında bitirdikten sonra ürünleri teslim almaya geldiklerinde ödemenizi sizlere taktim etmiş olacaklar.

Tuzla, Çayırova, Darıca, Gebze bölgelerinde ikamet ediyorsanız evde telefon ekran koruyucu paketleme işini rahatlıkla yapabilirsiniz.

  • Ev ahalisinden paketleme yapan sayısı 1 kişi ise kazancınız: aylık   650 tl – 2000 tl
  • …. ahalisinden paketleme yapan sayısı 2 kişi ise kazancınız: aylık 2925 tl – 3900 tl
  • …. ahalisinden paketleme yapan sayısı 3 kişi ise kazancınız: aylık 4385 tl – 5850 tl

arasında kazancınız değişiklik gösterir. (Rakamlar 2022 rakamlarına göre hesap edilmiştir).

spot_img

latest articles

explore more

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
Follow by Email2k
INSTAGRAM