spot_img
6.7 C
İstanbul
spot_img
Ana SayfaGenelGreat Place to Work Gözünden Tümaş Mermer

Great Place to Work Gözünden Tümaş Mermer

Great Place to Work Gözünden Tümaş Mermer

10 seneden beri doğal taş sektöründe global alanda pazarlama faaliyetleri yürütmekteyim. Bir senedir Bergibo İnsan Kaynakları & İhracat Danışmanlığı çatısı altında çalışmalarımız devam etmekte.

Sektörde geçirdiğim süre boyunca çok fazla takip ettiğim bu tarz etkinliklerin listelerinde bir Türk Üreticisinin olduğunu görmek umut verici ve gurur verici.

Benimde sık sık ziyaret gerçekleştirdiğim ve profesyonel kadrosunun bir kilit taşı gibi doğru noktalarda konumlandığına şahit olduğum Tümaş Mermer’i tebrik ederim.

Tümaş Mermer ham blok üretimi, doğal taş plaka üretimi, doğal taş fayans üretimi ve mozaik üretimi yapan Denizli’ de faaliyette bulunan bir mermer işletmeci kuruluştur. Türkiye’de rüştünü ispat etmiş olan firma PR değeri ile de meslektaşları arasından sıyrılmış bir konumda olup, beni tanımlamam ile teknoloji takipçisi, yenilikçi ve buluş üreten bir üretim ve işletme kadrosuna sahiptir.

Tümaş Mermer Great Place to Work tarafından Avrupanın en iyi işverenleri listelerinde yer almıştır.

Warning! Bu sitedeki herhangi bir içerik tamamen Business.Blog by sametsahin.com.tr ‘ ye aittir. www.sametsahin.com.tr bağlantısını aktif link olarak kaynak göstermek şartı ile copy+paste yapabilirsiniz. Site içeriği DMCA® tarafından tescillendi ve korunmaktadır. Aktif link şeklinde kaynak göstermeden alıntı yapmak etik yayın kuralları ile bağdaşmamakla birlikte ilgililer hakkında “5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Kapsamında” suç duyurusunda bulunulacaktır.

spot_img

latest articles

explore more

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
Follow by Email2k
INSTAGRAM